Pomáhej nám pomáhat

Pomáhat není problém, jen vědět, jak pomáhat účinně.

Spousta z vás má JihoCon opravdu ráda; byli by rádi, aby fungoval a byl čím dál tím lepší. Přímo pro takovéto lidi tu mám menší návod, jak mohou pomoci.

Nejjednodušší pomoc je přijít a zaplatit vstupné. Prostory něco stojí a tisk doprovodných materiálů je taky nákladný. Jelikož jsme minulý rok byli v mínusu, každá korunka se hodí. Děkujeme proto návštěvníkům, že hodlají přijít a zaplatit vstupné.

Jakožto běžný návštěvník můžeš pomoci i tím, že se přihlásíš jako soutěžící, do jedné z našich soutěží. Pro ostatní návštěvníky jde o zpestření. Tobě to může přinést pěkné ceny a zkušenosti do života.

Další velkou pomocí je, když nám pomůžeš s organizací. Pro tuto pomoc máme níže připravený formulář. Vyplň, s jakou částí organizace bys chtěl pomoci. Budeme rádi za každou ruku, nohu, či jinou část těla (třeba také hlavu), kterou propůjčíš do služeb JihoConu. Bereme i nezkušené. Navíc je to skvělá příležitost se něco naučit, a můžeš si to pak napsat do životopisu.

Bez přednášek by con nebyl, co je. Proto sháníme přednášející, kteří by se nebáli vystoupit před menším publikem. Připrav si workshop, přednášku, hru či jinou zajímavou aktivitu a vyzkoušej si jaké to je, když tě lidi poslouchají. Jde o skvělou příležitost pro začínající přednášející a lidi, kteří se chtějí zbavit ostychu.

Máš doma něco, čeho se chceš zbavit, ale je ti to líto vyhodit? Daruj to JihoConu. O peníze škemrat nebudeme, víme, že naše cílová skupina má málo sama. Ale drobnůstka do ConBodového stánku potěší.

Poslední možnost je udělat si u nás prodejní stánek na své výrobky, prodej zboží z e-shopu nebo tvého obchodu. Prodejce u nás zaplatí pouze vstupné jako každý jiný. Kdyby nám chtěl pomoci malinko víc, daruje něco do ConBodového stánku. A kdyby ještě víc, přinese si vlastní stůl (nejlépe skládací).

Tak, snad jste se inspirovali, a malinko nám pomůžete. Na každém z Vás záleží, zda bude další ročník JihoConu. Nebojte se pomáhat, bude Vám pomoženo.